Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №75
Меню сайту
Наше опитування
Нас відвідують!
Всього відповідей: 1032

ДОСЯГНЕННЯ УЧНІВ


2019-2020 навчальний рік


 

Робота з обдарованими учнями в 2019-2020 н.р.

Результативність роботи педагогічного колективу школи з обдарованими учнями в 2019-2020 навчальному році

За результатами ІІ етапу районних олімпіад:

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (переглянути)

За результатами шкільних олімпіад:

Учасники ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (переглянути)

Кращі  учні  за результатами шкільного етапу олімпіад в паралелях:

11 клас – Нікуліна Аліна,

10 клас – Бартащук Анна, Уткіна Дар’я

9 класи -  Паскевич Анастасія;

8 класи – Комарова Дарья,

7 класи – Циммерман Марина;

6 класи –  Нурсахатова Софія;

5 класи – Вязовченко  Діана.

Краща учениця школи: Паскевич Анастасія,  9-А клас

Кращі класи в паралелях: 5-Б, 6-А, 7-А, 8-Б, 9-А, 10-А, 11-А.

Кращий клас в школі :11-А клас, класний керівник Волкова Ю.В.


2017-2018 навчальний рік


 

Про нагородження учнів школи за підсумками першого семестру 2017-2018 навчального року

Відповідно до Положення про депутатську премію міської ради «Обдарованість» В.Ф. Полухіна, 
затвердженого  радою Запорізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №75 від  14.03.2013, 
за результатами семестрових навчальних досягнень учнів, плідної участі в інтелектуальних та творчих олімпіадах, турнірах, конкурсах,  
на виконання спільного рішення ради та педради школи від 25.01.2018, протокол №

НАКАЗУЮ:
1. Нагородити Дипломами та грошовою премією учнів-переможців депутатської премії Запорізької міської ради В.Ф. Полухіна «Обдарованість»  за номінаціями:

1.1. «Кращий учень школи» - Кузьменко Едуард – 11 клас;
1.2. «Краща учениця базової школи»  - Домбровська Анастасія – 7-А клас;
1.3. «Міс Інформаційних технологій» - Врублевська Анастасія – 11 клас;
1.4. «Кращий учень початкової школи» -  Потьомкіна Дар'я – 4 –Б клас.

4. Класним керівникам: занести відповідні записи в особові справи учнів.

....

За результатами ІІ етапу районних олімпіад:

Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (переглянути)

За результатами шкільних олімпіад:

Переможці і призери  І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад (переглянути)

Кращі учні в паралелях:

11 клас –  Кузьменко Едуард,                                                                      
10 клас – Воронькова Крістіна,
9 класи -  Дмитренко Марія,
8 класи – Делегіозова Маргарита,
7 класи – Домбровська Анастасія,
6 класи –  Одинцова Світлана,
5 класи – Часов Микита
.                       

Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області, України, її світовий авторитет.

Кращий учень в школі: Кузьменко Едуард,  11 клас. 

Кращі класи в паралелях: 
7-А, 8-В, 9-А, 10-А.


Кращий клас в школі –  11 клас,
класний керівник Грязнов О.Г.

 

2016-2017 навчальний рік



Призери ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпад
Дипломанти депутатської премії  "Обдарованість" В.Ф. Полухіна за результатами І семестру 2016-2017 н.р.:

               в номінації "Кращий учень школи"  - Кузьменко Едуард - 10 клас;
               в номінації "Краща творча особистість" - Левков Владислав - 11 клас:
               в номінації "Кращий інтелектуал школи" - Циммерман Олексій - 10 клас;
              в номінації "Кращий учень початкової школи" - Ілалов Руслан - 4 клас


Призери ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнськихучнівських олімпіад 2016-2017 н.р.:
            історія - Кузьменко Едуард - 2 місце - 10 клас ;
            трудове навчання (обслуговуюча праця) - Пантелєєва Тетяна - 3 місце - 10 клас. 

Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Серпень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook