ЗАПОРІЗЬКА ГІМНАЗІЯ №75 ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Меню сайту
Наше опитування
Нас відвідують!
Всього відповідей: 1135
РІЧНИЙ ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ
2018 - 2019 н.р.

У 2018-2019 навчальному році педагогічна діяльність колективу школи була спрямована на створення умов для розвитку і становлення компетентісної особистості, адаптованої до сучасного життя, формування  усвідомленого ставлення до освіти, вибору особистого життєвого шляху, керуючись Законами України «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту», Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, Концепція Нової української школи, Концепції інклюзивної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання. Робота з педагогічними кадрами школи спрямована на реалізацію основних положень законодавства України про освіту, Національної доктрини розвитку освіти, Концепції профільного навчання в старшій школі, Концепції національно-патріотичного виховання, інших нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України.
 

Повний звіт за 2018 -2019 н.р.


2017 - 2018 н.р.

У минулому навчальному році педагогічна діяльність колективу школи була спрямована на створення умов для розвитку і становлення компетентісної особистості, адаптованої до сучасного життя, формування  усвідомленого ставлення до освіти, вибору особистого життєвого шляху, керуючись Законами України «Про освіту»,  «Про загальну середню освіту», Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, Концепція Нової української школи, Концепції інклюзивної освіти, Концепції національно-патріотичного виховання. Робота з педагогічними кадрами школи спрямована на реалізацію основних положень законодавства України про освіту, Національної доктрини розвитку освіти, Концепції профільного навчання в старшій школі, Концепції національно-патріотичного виховання, інших нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України.

..................
 
Повний звіт за 2017 -2018 н.р.


2016 - 2017 н.р.      

     У минулому навчальному році педагогічна діяльність колективу школи була спрямована на створення умов для розвитку і становлення компетентісної особистості, адаптованої до сучасного життя, формування усвідомленого ставлення до освіти, вибору особистого життєвого шляху, керуючись Законами України «Про освіту» й «Про загальну середню освіту». Робота в школі була спрямована на реалізацію основних положень законодавства України про освіту, Національної доктрини розвитку освіти, Концепції профільного навчання в старшій школі, Концепції національно-патріотичного виховання, інших нормативно-інструктивних документів Міністерства освіти і науки України.

     Пріоритетними напрямками в діяльності школи на 2016-2017 навчальний рік визначалося:

  • удосконалення змісту навчально-виховного процесу з реалізації завдань Державних освітніх стандартів базової загальної середньої та початкової освіти;
  • впровадження в практику роботи школи інноваційних технологій навчання і виховання, стимулювання ініціативи педагогів у творчій, дослідницькій діяльності, спрямованої на оновлення, розвиток і модернізацію навчально-виховного процесу;
  • реалізація проектного підходу для вдосконалення системи науково-методичного, інформаційного забезпечення професійної компетентності педагогів школи;
..................
 
Повний звіт за 2016 -2017 н.р.


2015 - 2016 н.р.      

      Головною метою школи у 2015-2016 навчальному році було створення необхідних умов для забезпечення учням рівного доступу до здобуття якісної освіти, формування компетентної соціально-адаптованої особистості, готової до самореалізації у різних сферах життєдіяльності в сучасних умовах, вжиття заходів щодо реалізації чергового етапу переходу старшої  школи на новий зміст освіти.
     Школа в минулому році працювала в одну зміну. У нашій школі навчалося протягом року 674 учнів у 24 класах. Навчання здійснювалося українською мовою.
    Згідно з посадовими обов’язками директор здійснює розстановку кадрів, підбір обслуговуючого персоналу, сприяє підвищенню кваліфікаційного рівня педпрацівників, заохочує їх.
    У школі викладацьку діяльність веде 41 вчитель. ..... 

Повний звіт за 2015 -2016 н.р.

 
Вхід на сайт
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Пошук
Календар
«  Липень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook